Skip to main content
Aktualności

Zareklamuj się w kolorowance!

Drukuj

Zapraszamy do zamieszczenia ogłoszenia reklamowego w drugiej edycji książeczki – kolorowanki o gminie Zielonki, który realizować będzie Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji we współpracy z partnerem – szkołą językową Shamrock. Tegoroczna edycja będzie skierowana do  uczniów klas I-III i będzie miniprzewodnikiem pomocnym także dzieciom w nauce języków obcych. Książeczki w nakładzie 2 tysięcy egzemplarzy zamierzamy wydać z początkiem roku szkolnego. Kolorowanka będzie zawierała krótkie opowiastki o interesujących miejscach, zwyczajach, ciekawostki przybliżające młodym czytelnikom gminę Zielonki. Siedem obrazków ilustrują krótkie teksty w trzech językach:  polskim, angielskim i francuskim. Kolorowanki rozprowadzone zostaną we wszystkich szkołach na terenie gminy i jako materiał promocyjny rozdawane będą podczas licznych uroczystości i konkursów. Co więcej, książeczka będzie dostępna także w wersji elektronicznej w wyeksponowanym miejscu na stronie Centrum Kultury. Reklama w naszej kolorowance to doskonała okazja, by wielokrotnie zaprezentować Państwa firmę mieszkańcom gminy jako sponsora prestiżowego przedsięwzięcia. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na reklamy przeznaczamy wewnętrzne strony okładki z przodu i z tyłu (format A5 zeszytowy) i ostatnią stronę czarno – białą. 

Szczegóły oferty reklamowej w rozwinięciu wiadomości.

Koszt reklamy (prosimy o gotową do druku) za całą pionową stronę:

 

Wewnętrzna strona okładki z przodu – 700 zł netto (lub dwie połowy za 400 zł każda)

Wewnętrzna strona okładki z tyłu – 600 zł netto (lub dwie połowy po 350 zł każda)

 

Jedyna czarno-biała strona reklamowa – 400 zł

 

W pakiecie sponsorskim w ramach ww. kosztów oferujemy Państwu również możliwość umieszczenia baneru reklamowego w hali sportowej na 12 miesięcy oraz umieszczenie logo partnerskiego na witrynie Centrum Kultury www.ckpir.zielonki.pl.

 

Ta trzyelementowa uzupełniająca się oferta reklamowa zapewni Państwu dotarcie do uczniów szkół i ich rodziców. Kolorowanka będzie rozdawana bezpłatnie dzieciom w wieku szkolnym (I – III klasy szkoły podstawowej) z terenu gminy Zielonki podczas konkursów. Dotrze również do dzieci, których rodzice szukają rozmaitych zajęć pozalekcyjnych m. in. na naszej stronie internetowej, gdzie zamieścimy Państwa logo. W hali sportowej, gdzie możemy umieścić Państwa baner, przez cały dzień trwają zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Pragniemy nadmienić, że zeszłoroczna edycja kolorowanki cieszyła się bardzo dużym powodzeniem

 

Czekamy na Państwa!

 

Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach

ul. ks. J. Michalika 2A

32-087 Zielonki

 

Kontakt w sprawie zamówienia: 12 2850850 w. 301, 692 947 138 lub mailem wiadomoscilokalne@wp.pl

Skip to content