Skip to main content
Drukuj
  • Protokół z dnia 12 maja 2024 r.:

Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Krakowskiego Ziemskiego XXXIII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2024, który odbył się w Zielonkach w dniu 11 maja 2024 r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 27 podmiotów wykonawczych form tanecznych – to jest 150 uczestników jury w składzie:
– Adrian Kulik,
– Ewelina Tutka,
– Marta Wołowiec,
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy (w kolejności występowania):

I. W kategorii tanecznej:
– Duet Oliwia Rusztowicz, Aleksandra Kaźmierczak – KTS LIDERKI w Zielonkach
– Małgorzata Zybura – Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza EKOLAND w Węgrzcach
– Joanna Padło – Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza EKOLAND w Węgrzcach
– Ula Bartosz – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w Bibicach
– Zespół NEW KIDS – DANCE ZONE SK-ART w Krakowie
– Zespól BARDZO FAJNIE – DANCE ZONE SK-ART w Krakowie

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii tanecznej:
– Zespół LIDERKI Kids – KTS LIDERKI w Zielonkach
– Zespół LIDERKI Mini – KTS LIDERKI w Zielonkach
– Lena Mędrek – KTS LIDERKI w Zielonkach
– Zespół EKOLAND Junior – Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza EKOLAND w Węgrzcach
– Zespół ART ROCK – Centrum Kultury Podgórza w Krakowie
– Nikola Dolega – Publiczna Szkoła Podstawowa Św. Pallotiego w Krakowie
– Zespół SILENTO – DANCE ZONE SK-ART w Krakowie

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.

Protokół udostępniono ze strony internetowej organizatora.

  • Protokół z dnia 11 maja 2024 r.:

Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Krakowskiego Ziemskiego XXXIII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2024, który odbył się w Zielonkach w dniu 10 maja 2024 r.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 67 podmiotów wykonawczych form muzycznych – to jest 149 uczestników jury w składzie:
– Paulina Karp-Siwek,
– Adrian Kulik,
– Wojciech Wachułka,
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy (w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
– Sara Długosz „Kolorowy wiatr” – Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. im. Krzysztofa Komedy w Bibicach
– Amelia Wójcik „Naprawdę chcę” – Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach
– Weronika Wójcik „Dziwny jest ten świat” – Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
– Marcin Leszega „Życzenia z całego serca” – Centrum Kultury Promocji i Rekreacji w Zielonkach
– Małgorzata Łyczko „Proszę sądu” – Centrum Kultury Promocji i Rekreacji w Zielonkach
– Wiktoria Rybicka „Listen” – Centrum Kultury Promocji i Rekreacji w Zielonkach
– Aleksandra Pawlik „Moje serce to jest muzyk” – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
– Maria Wicher „Tańczące Eurydyki” – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
– Gabriel Wrona „Tattoo” – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
– Aleksandra Baraniak „Easy on me” – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
– Mateusz Pierożek „Kochana” – NONA ART STUDIO w Skawinie
– Julia Dąbrowska „If I Ain’t Got You” – NONA ART STUDIO w Skawinie
– Olga Burda „Wolność” – Rzeszotary
– Katarzyna Majkut „Once Upon a December” – Kraków
– Helena Kuźniar „Naprawdę chcę” – Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Krakowie
– Kornelia Czerwiec „Feeling Good” – Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie
– Hanna Solarczyk „Brzydcy” – Kraków
– Amelia Marszałek „Do Ciebie Mamo” – Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
– Chór Rozrywkowy JASZCZURY „Byłaś serca biciem” – Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana w Krakowie
– Zespół NUTKI WYSPIAŃSKIEGO „Piosenka o zegarze” – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach
– Maja Bruc „Wiosna wiosenka” – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
– Zespół Wokalny FERMATA – Centrum Kultury Promocji i Rekreacji w Zielonkach
– Zespół DOMINO – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
– Martyna Przężak – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
– Olga Suder – Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
– Natalia Misiura – Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
– Wiktoria Kilarska – Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
– Zespół Wokalny HECA – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
– Kalina Piątek – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
– Zespół Wokalny GAGATKI – MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie
– Dominika Wacławska – WokalArt w Krakowie
– Duet Martyna Pietrzyk, Paweł Treliński – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.

Protokół udostępniono ze strony internetowej organizatora.

 

 

Skip to content