Skip to main content
Drukuj

seniorzy

W imieniu Centrum Aktywnego Seniora w Zielonkach oraz Fundacji Mapa Pasji serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie poświęcone przygotowaniu diagnozy potrzeb seniorów i Polityki Senioralnej na terenie gminy Zielonki, w ramach projektu pt. „Przestrzeń dla seniorów 3.0”, realizowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia projektu, metodyka prowadzenia diagnozy potrzeb seniorów oraz wypracujemy założenia oraz wstępną treść ankiety, która zostanie w najbliższych miesiącach przeprowadzona wśród seniorów z terenu całej gminy.
Spotkanie zostanie przeprowadzone w reżimie sanitarnym, to znaczy: z zachowaniem odpowiednich odstępów pomiędzy uczestnikami, w maseczkach, dostępne będą także płyny do dezynfekcji. Ponadto, w spotkaniu będzie można wziąć udział zdalnie, za pośrednictwem internetu, łącząc się przez smartfon, tablet lub komputer. Fundacja Mapa Pasji zapewnia możliwość wynajęcia tabletu dla osób nie mających dostępu do odpowiedniego sprzętu.

Zapraszamy do Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach ul. Galicyjska 17 a. 

29 lipca  w godz. 10:00-13:00. Po spotkaniu zapraszamy na ciepły posiłek.

Skip to content