Skip to main content
Print Friendly, PDF & Email

zaproszenieGmina Zielonki też będzie gościła pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży, a 27 lipca odbędzie się Festiwal Młodych w Bibicach na boisku KS Bibiczanka (godz. 15.00).  W oczekiwaniu zapraszamy do oglądania teledysku, w którym Gminny Chór ŚDM z gminy Zielonki hymnem „Błogosławieni Miłosierni” zaprasza na to wydarzenie. W rozwinięciu wiadomości więcej informacji o Festiwalu, a aby obejrzeć teledysk prosimy kliknąć miniaturę zdjęcia, miłego oglądania!


Festiwal Młodych w Bibicach to wydarzenie artystyczne towarzyszące Światowym Dniom Młodzieży 2016 w Krakowie, organizowane przez Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach przy współpracy z komitetem organizacyjnym ŚDM. Impreza odbędzie się 27 lipca 2016 r. na boisku sportowym „Bibiczanka” w Bibicach.
Na scenie zaprezentują się lokalni artyści i zespoły m.in.: chór Fermata, chór Psallite Deo, Parafialno-Gminna Orkiestra Dęta z Zielonek, Orkiestra Dęta „Wola” z Woli Zachariaszowskiej, Orkiestra Dęta z Korzkwi, grupa „Przyjaciele”, wokaliści z CKPiR oraz grupy folklorystyczne. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert pt. „ Dotknij miłosierdzia” w wykonaniu Gminnego Chóru ŚDM (połączone chóry działające na terenie gminy) z orkiestrą dętą z Korzkwi. Podczas koncertu wykonane będą pieśni i utwory o tematyce religijnej w nowych ciekawych aranżacjach stworzonych specjalnie na ten koncert. Podczas imprezy wykonany również będzie „Rytm Serca” przygotowany przez Andrzeja Kozackiego z fundacji Archezja.
Oprócz ciekawego programu artystycznego na uczestników festiwalu czeka punkt gastronomiczny oraz liczne atrakcje.
Zapraszamy!

Skip to content