Skip to main content
Print Friendly, PDF & Email

eliminacje powiatoweStowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Przestrzeń, organizator etapu powiatowego 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego ogłosił wyniki. Gratulujemy reprezentantom gminy Zielonki: Małgorzacie Łyczko i Władysławowi Kućmierczykowi, którzy przechodzą do etapu rejonowego, a także Lidii Basiurze, Aurelii Roj, Janowi Sędzielewskiemu, Maciejowi Lali i Amelii Pietrzyk.W rozwinięciu wiadomości szczegółowe wyniki za: link

TURNIEJ RECYTATORSKI

Kategoria – Szkoły Podstawowe klasy I-III

I miejsce – Adam Tarko – Gmina Krzeszowice
II miejsce – Liliana Ochniak – Gmina Mogilany
III miejsce – Lidia Basiura – Gmina Zielonki
III miejsce – Aurelia Roj – Gmina Zielonki
III miejsce – Anna Kmiotek – Gmina Zabierzów
Wyróżnienia:
• Jan Sędzielewski – Gmina Zielonki
• Franciszek Porembski – Gmina Zabierzów
• Wojciech Dyło – Gmina Michałowice

Kategoria – Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

I miejsce – Anna Wilińska – Gmina Mogilany
II miejsce – Maciej Lala – Gmina Zielonki
III miejsce –  Helena Fryźlewicz – Gmina Zabierzów
Wyróżnienia:
• Amelia Pietrzyk – Gmina Zielonki

Kategoria – Szkoły Podstawowe klasy VII – VIII

Grand Prix – Mikołaj Mrozicki – Gmina Zabierzów
I miejsce – Daria Kozłowska – Gmina Michałowice
II miejsce – Mateusz Kowalski – Gmina Michałowice
III miejsce – Maciej Rabijasz – Gmina Krzeszowice
III miejsce – Igor Bobek – Gmina Mogilany

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe i dorośli

• I miejsce – nie przyznano
• II miejsce – Władysław Kućmierczyk – Gmina Zielonki
• III miejsce – Karolina Krupowies – Gmina Skawina
Wyróżnienia:
• Emilia Kramarz – Gmina Krzeszowice

TURNIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ

Grand Prix – Małgorzata Szybisty – Gmina Skawina
I miejsce – Małgorzata Łyczko – Gmina Zielonki
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – nie przyznano

TURNIEJ WYWIEDZIONE ZE SŁOWA
Jury nie przyznało miejsc.

Promocję do eliminacji rejonowych, które odbędą się w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży przy ulicy Wietora otrzymują:
• Małgorzata Szybisty,
• Małgorzata Łyczko,
• Władysław Kućmierczyk,
• Karolina Krupowies.

Laureaci eliminacji powiatowych otrzymają dyplomy, a osoby wyróżnione w formie Grand Prix otrzymają nagrody finansowe.

Skip to content