Skip to main content
Drukuj

DSC01436W gminie Zielonki mamy pięć boisk wielofunkcyjnych ze specjalną, sztuczną nawierzchnią. Znajdują się one m.in. przy hali sportowej w Zielonkach oraz parku Wiejskim w Zielonkach. Przypominamy zasady ich funkcjonowania.
By móc skorzystać z obiektu trzeba posiadać odpowiednie obuwie bez lanych lub wkręcanych korków, dopuszcza się obuwie typu halowego (płaska podeszwa). Na terenie boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią zabronione jest wprowadzanie i użytkowanie sprzętu niezgodnie z przeznaczeniem boiska, a w szczególności rowerów, motorowerów, deskorolek, rolek, hulajnóg itp. oraz wprowadzanie wózków dziecięcych. Nie wolno wchodzić na ogrodzenie i urządzenia sportowe, palić papierosów, spożywać alkoholu i innych środków odurzających. Nie należy zaśmiecać obiektu, wnosić materiałów i przedmiotów niebezpiecznych oraz korzystać z obiektu i jego urządzeń w sposób niezgodnych z ich przeznaczeniem. Nie wolno także wprowadzać zwierząt oraz instalować na powierzchni jakichkolwiek urządzeń typu: podium, stolika, krzeseł.
Z boiska wielofunkcyjnego przy hali sportowej w Zielonkach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 korzystają uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zielonkach. W pozostałych godzinach można korzystać z boiska na ogólnych zasadach. Nie jest już prowadzona telefoniczna rezerwacja.
Red.

Skip to content