Skip to main content
Drukuj

liderki12Cheerleaderki z gminy Zielonki, trenujące w Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach po raz kolejny udowodniły, że reprezentują wysoki poziom sportowy i artystyczny.  Od początku kwietnia do maja wzięły udział w trzech ważnych zawodach: w Karczewie, Gdyni i Tyczynie, przywiozły stamtąd deszcz medali. Do grupy dorosłych cherleaderek można się wciąż zapisywać, po szczegóły prosimy telefonować do trener Katarzyny Gazdy 504 692 288.

2 kwietnia 2016 roku na II Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Karczewie LIDERKI zajęły II miejsce i uzyskały tytuł Vice Mistrzów Polski (kategoria: freestyle pom, junior, zespoły), ZŁOTE LIDERKI – I miejsce i tytuł Mistrzów Polski (freestyle pom, senior II, mini formacje taneczne), duet Dagmara Szablowska i Wiktoria Żaba osiągnął III miejsce i tytuł II Vice Mistrzów Polski (freestyle pom, junior, duety).
Od 8 do 10 kwietnia 2016 r. trwały XIX Mistrzostwa Polski Zespołów Cheerleaders w Gdyni. KOLOROWE LIDERKI zdobyły I miejsce i tytuł Mistrzów Polski (pom dance, dzieci), LIDERKI STARS – IV miejsce, niewiele brakowało do podium (pom dance, junior młodszy), LIDERKI – III miejsce i tytuł II Vice Mistrzów Polski (pom dance, junior), ZŁOTE LIDERKI – III miejsce i tytuł II Vice Mistrzów Polski (pom dance, senior II). Wśród duetów wyniki kształtują się następująco: Dominika Deka i Julia Urzędowska – I miejsce i tytuł Mistrzów Polski (pom dance, dzieci), Anna Borzym i Małgorzata Paliś – III miejsce i tytuł II Vice Mistrzów Polski (pom dance, junior młodszy), Dagmara Szablowska i Wiktoria Żaba – I miejsce i tytuł Mistrzów Polski (pom dance, junior), Dominika Palimąka i Julia Madej – 1/2 finału XIX Mistrzostw Polski.
7 maja podczas Grand Prix Polski Tyczyn 2016 KOLOROWE LIDERKI osiągnęły I miejsce (pom dance, dzieci), LIDERKI STARS – II miejsce (pom dance, junior młodszy), LIDERKI – I miejsce (pom dance, junior). Duety: Dagmara Szablowska i Wiktoria Żaba zdobyły I miejsce (pom dance, junior), Dominika Palimąka i Julia Madej – III miejsce (pom dance, senior).
Gratulujemy dziewczynom! Na pokazy cheerleaderskie w wykonaniu naszych mistrzyń zapraszamy 5 czerwca podczas rajdu rowerowego po gminie Zielonki na teren Klubu Sportowego Bibiczanka.
Red.

 

liderki1
liderki2
liderki3
liderki4
liderki5
liderki6
liderki7
liderki8
liderki9
liderki10
liderki11
Close Menu
Skip to content