Skip to main content
Drukuj

turniej 1Po pandemicznej przerwie znów przyszedł czas na rozgrywki brydżowe w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach, 22 października brydżyści rywalizowali o Puchar Dyrektora Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. Zwycięzcami turnieju została para Grzegorz Sokołowski – Jerzy Zając z Częstochowy, drugie miejsce zajęli: Katarzyna Chmielińska i Andrzej Szubryt, a na trzecim miejscu uplasowali się Stefan Łysek i Jacek Rąpała.


– W zawodach uczestniczyły 44 osoby. Była to największa frekwencja w dotychczasowych zawodach jakie organizowało CKPiR. W tym roku gościliśmy zawodników w Częstochowy, gmin ościennych oraz mieszkańców naszej gminy – relacjonuje dyrektor CKPiR Marek Płachta. Uczestnicy skierowali gorące podziękowania dla władz gminy Zielonki za organizację tegorocznego turnieju.
W gminie Zielonki brydż trzyma się mocno. Zaczęło się w 2013 roku od wtorków brydżowych, dziś brydżyści w naszej gminie spotykają się trzy razy w tygodniu w Bibicach – w poniedziałki i wtorki w remizie OSP Bibice i w czwartki w Domu Ludowym w Bibicach. i w Zielonkach. Do spotkań zachęca propagator tego sportu, i sportu w ogóle, były radny gminy Zielonki z Bibic Stefan Łysek.

Więcej zdjęć: galeria na FB

Opisujemy: zdjęcia przedstawiają uczestników turnieju.

turniej 2
turniej 3
turniej 4
Close Menu
Skip to content