Skip to main content
Drukuj

rajdCentrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach jest organizatorem III Rajdu Rowerowego, który odbędzie się 5 czerwca 2016 r.  (niedziela). To już trzecia edycja, w każdej z poprzednich wzięło udział po prawie tysiąc uczestników. Impreza ma charakter sportowo-rekreacyjny, start i meta odbędzie się na boisku sportowym Bibiczanka w Bibicach, ul. Lipowa 28.


Rajd co roku odbywa się na dwóch trasach: dla bardziej zaawansowanych oraz dla rodzin z dziećmi (w tym roku planowane jest odpowiednio ok. 30 km i 12 km) po malowniczych szlakach gminy Zielonki. Rozpoczęcie rajdu planujemy w godzinach przedpołudniowych i szacujemy, że jak co roku zgłosi się około 900 rowerzystów. Po przyjeździe rowerzystów na metę odbędzie się program sportowo-artystyczny oraz losowanie nagród za udział w rajdzie.
Szukamy sponsorów zainteresowanych zareklamowaniem swojej firmy podczas imprezy w postaci wywieszenia banera, rollupu, ustawienia stoiska promocyjnego w miejscu imprezy,  umieszczenia logo na materiałach promocyjnych (plakaty, mapka z trasami przejazdu).
Zachęcamy Państwa do współfinansowania tego przedsięwzięcia. Prosimy o możliwie szybki kontakt w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Marek Płachta
Katarzyna Żak
Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
tel. 12 665-10-47, 665-10-87

konto CKPiR w Zielonkach: Deutsche Bank 73 1910 1048 2114 4400 4026 0044              
przelew tytułem „III Rajd Rowerowy w Zielonkach”

Close Menu
Skip to content