Skip to main content
Drukuj

skarzyskoI otwarty turniej zespołów cheerleaders o puchar prezydenta Skarżyska-Kamiennej w ramach obchodów 90-lecia miasta to kolejne zawody, na których zieloneckie cheerleaderki udowodniły swoją klasę.  
Liderki zajęły I miejsce, Mini Liderki – IV miejsce, obie nasze formacje startowały w kategorii wiekowej Junior Młodszy, do lat 14. A wśród duetów: juniorki młodsze: Dagmara Szablowska i Magdalena Kosowska zajęły I miejsce; Ewelina Mosur i Julia Matanyj – VI miejsce; juniorki Dominika Palimąka i Gabrysia Gołda – I miejsce; Agnieszka Bućwinska i Karolina Siwek – I miejsce w kategorii Senior, powyżej 16 lat.

Organizatorem turnieju było Gimnazjum nr 3 w Skarżysku-Kamiennej a współorganizatorami: Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna, MCSiR Skarżysko-Kamienna, MCK Skarżysko-Kamienna. W turnieju uczestniczyły zespoły reprezentujące szkoły, kluby sportowe, domy kultury z terenu całej Polski. Ogółem w zawodach wystąpiło 10 zespołów i 11 duetów.
A i to nie wszystko – Mini Liderki dostały puchar dla najliczniejszej drużyny, Adrian Adamski jako jeden z dwóch chłopców (rodzynków :)) startujących w turnieju również otrzymał nagrodę. Był też  upominek dla najstarszej zawodniczki turnieju – i tu okazało się, że jest nią nasza seniorka – Karolina Siwek.
Gratulujemy.
Red.

Zapraszamy na funpage Liderek na FB do obejrzenia albumu: tutaj

Skip to content