Skip to main content
Print Friendly, PDF & Email

mosimagetenis

W tym sezonie również zapraszamy do udziału w lidze tenisa ziemnego. W roku ubiegłym w rywalizacji zwyciężył: Władysław Kućmierczyk, drugi był: Marian Dudek a trzeci: Aleksander Mikołajec. Prosimy o zgłaszanie udziału pod adresem mailowym ckpir.zielonki@wp.pl oraz pod nr tel. 606 686 323. Zasady pozostają bez zmian tzn. gra każdy z każdym, gracze umawiają się na mecz telefonicznie lub w inny sposób, z dyr. Markiem Płachtą ustalany jest wolny termin na korcie (2 godziny), gra do dwóch wygranych setów ( w razie 1:1 w setach: super tie break do 10 lub jeśli jest zgoda z obu stron to normalny set). Opłata za mecz wynosi po 10 zł od osoby; wpisowe za sezon: 50 zł. Tabela krocząca będzie umieszczona na stronie CKPiR (ckpir.zielonki.pl).