Skip to main content
Drukuj

facebook_logoSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony na Facebooku! Dzięki firmie „365pr” fun-page Centrum Kultury w Zielonkach i gminy Zielonki zyskał nowy, atrakcyjny wygląd.
Nasze konto na Facebooku znajdziecie pod adresem www.facebook.com/ckpir. Warto nas polubić – informujemy na bieżąco o wszystkich wydarzeniach, konkursach na terenie Małopolski, w których warto wziąć udział, a także publikujemy Wasze zdjęcia z uroczystości i imprez, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej.
Zapraszamy do odwiedzenia nowych zakładek: „Witamy w gminie Zielonki”, „O naszej gminie” i „Warto odwiedzić”, prezentujące uroki naszej gminy, w postaci najpiękniejszych zdjęć i krótkich opisów. Na kartach „Nasze tradycje”, „Centrum Kultury” i „Zapraszamy wszystkich” informujemy o uroczystościach, w których warto wziąć udział, a także przedstawiamy całe spektrum aktywności w jakich można się realizować w ramach naszego Centrum Kultury – a oferta jest bogata, każdy znajdzie coś dla siebie, mamy tu bowiem zespoły taneczne, orkiestry, zespół cheerliderek, klub 50+, klub sportowy oraz nowy klub narciarstwa! Ponadto za pośrednictwem zakładki „Centrum Kultury” możecie także pobrać dotychczasowe wydania „ Wiadomości Lokalnych”.
Dzięki zakładce „Kontakt” w każdej chwili możecie do nas napisać, zgłosić uwagi, przedstawić propozycje. Czekamy na Wasze opinie!
Podoba Wam się nasz profil? Projekt zrealizowała dla nas szybko i sprawnie agencja „365pr” (www.facebook.com/365pr).
Dziękujemy i zapraszamy!

Close Menu
Skip to content