Skip to main content
Drukuj

obózUKS Korzeniowski.pl zaprasza dzieci w wieku 8 -16 lat na letni obóz rekreacyjny w dniach 5 sierpnia – 14 sierpnia 2020 (10 dni). Koszt obozu  1650 zł
W związku z istniejącą sytuacją epidemiczną i związanymi z tym obostrzeniami i utrudnieniami organizacyjnymi  ilość uczestników jest ograniczona maksymalnie do 22 osób. Obiekt  spełnia wymagania Ministerstwa, a okolica daje możliwość dobrej i bezpiecznej rekreacji. W pakiecie: noclegi, dojazd, wyżywienie – 4 posiłki dziennie, ubezpieczenie, opiekę doświadczonej kadry instruktorskiej, wycieczki autokarowe krajoznawczo-edukacyjne – Zamość, Roztocze, wycieczki rowerowe po Puszczy Solskiej, wycieczki piesze po Puszczy Solskiej, edukacja regionalna – skansen regionalny, zajęcia rekreacyjne i sportowe na powietrzu, klimatoterapia – działania prozdrowotne (obiekt w którym mieszkamy położony jest w sosnowym lesie na skraju Puszczy Solskiej), działania artystyczne –  warsztaty rękodzieła – zapomniane zawody, Festiwal Artystyczny, działania proekologiczne, dbanie o przyrodę, zajęcia opiekuńczo wychowawcze gry, zabawy, imprezy, gry terenowe, pamiątkowe nagrody. Zajęcia terenowe będą realizowane w zależności od pogody.  
Po zadeklarowaniu wyjazdu otrzymujecie Państwo komplet dokumentów, które składacie wraz z wpłatą do 28 lipca 2020 r.
Organizatorzy wyjazdu zastrzegają sobie prawo do odwołania obozu w wypadku ogłoszenia przez Rząd Polski zakazu organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
Numer konta do wpłaty: 53 1910 1048 4402 2349 1121 0001 UKS Korzeniowski.pl W tytule przelewu prosimy o podanie: imienia i nazwiska dziecka oraz adnotacji za obóz letni Susiec.
Informacje: Joanna Kotyńska – tel. 692 448 963.

Close Menu
Skip to content