Skip to main content
Drukuj

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 roku (Dz. U. z 25 marca 2021 r. poz. 546) w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, dyrektor Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach Marek Płachta podjął decyzję o zawieszeniu zajęć, które są prowadzone w budynkach Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach oraz w hali sportowej w Zielonkach w terminie od 27 marca 2021 r. do 9 kwietnia 2021 r., z przedłużeniem do 18 kwietnia 2021 r.
Obecnie mogą być kontynuowane tylko zajęcia w przypadkach wskazanych w powyższym Rozporządzeniu. M.in. należą do nich:
– zajęcia sportowe wyłącznie w przypadku sportu zawodowego w rozumieniu art. 2 pkt 143 rozporządzenia Komisji (UE) nr 65/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.,
– prowadzenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki w zakresie bez udziału publiczności poprzez działania niezbędne do przygotowania wydarzeń artystycznych, takie jak próby i ćwiczenia.
W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo stanowczo podkreślamy konieczność ścisłego przestrzegania powszechnie obowiązujących zasad reżimu sanitarnego, w tym w szczególności: zachowania odpowiedniego dystansu, bezwzględnego nakazu zakrywania ust i nosa, obowiązkowej dezynfekcji rąk, ograniczonej liczbie uczestników zajęć.
W przypadku zajęć prowadzonych w obiektach CKPiR przez instruktorów zewnętrznych prosimy rodziców o kontaktowanie się bezpośrednio z prowadzącymi zajęcia.
Zajęcia dla seniorów w ramach klubu 60+ i Uniwersytetu III Wieku, nadal pozostają zawieszone do odwołania.

Close Menu
Skip to content