Skip to main content
Drukuj

1liderki

 

Podopieczne Katarzyny Gazdy poświęcają wiele czasu i energii na treningi, a później jak najlepszy występ podczas organizowanych turniejów. W tym roku zaprezentowały swoje umiejętności w Garwolinie, Łochowie, Gdyni, Tyczynie i Płocku.

W styczniu odbyło się Grand Prix Polski Cheerleaders w Garwolinie. Turniejowa rywalizacja toczyła się w 2 dywizjach: Pom Dance i Cheer Dance oraz w 3 kategoriach wiekowych: junior młodszy, junior i senior. W kategorii Zespołu Pom Dance Junior Młodszy MINI LIDERKI zajęły V miejsce, a LIDERKI III miejsce. Doceniono także występy duetów Pom Dance Junior Młodszy. Dagmara Szablowska i Lena Ebo zdobyły II miejsce, a Magdalena Kosowska i Gabrysia Górak – I miejsce. Miejsce na podium w duetach Pom Dance Junior wywalczyły Dominika Palimąka i Julia Madej.
W marcu swoje umiejętności prezentowały zespoły oraz duety cheerleaders w trakcie XVII Mistrzostw Polski w Łochowie. VI miejsce zajęły Dominika Palimąka i Julia Madej (duet pom dance junior), a I miejsce – Katarzyna Gazda i Anna Kłos-Koza. LIDERKI drużynowo -zajęły V miejsce. W kategorii wiekowej junior młodszy, dosłownie o włos od finału, znalazły się Lena Ebo oraz Dagmara Szablowska (dziewczyny zajęły 8 miejsce na 22 rywalizujące duety), zaś Magdalena Kosowska i Gabriela Górak miejsce 9-10 (ex aequo z innym duetem).
Z końcem marca cheerleaderki z Zielonek podbijały serca publiczności i sędziów podczas XII Gdyńskiego Festiwalu Zespołów Cheerleaders. Na 16 występujących zespołów Liderki zajęły II miejsce.
Kwietniowe zawody z cyklu Grand Prix Polski, były kolejną okazją do zaprezentowania umiejętności drużyn oraz duetów z Zielonek. W Tyczynie, finałowe VI miejsce zdobyły MINI LIDERKI, a III miejsce wywalczyły LIDERKI, którym do srebra zabrakło tylko jednego punktu. W duetach kategorii wiekowej junior młodszy III miejsce zdobyły Magdalena Kosowska i Gabrysia Górak, a Dagmara Szablowska i Lena Ebo wywalczyły II miejsce. W kategorii Juniorki Julia Madej i Dominika Palimąka zdobyły 4 miejsce. W Seniorach I miejsce zdobyły Katarzyna Gazda i Anna Kłos-Koza.

Jeśli się uda, drużyna LIDEREK pojedzie na kolejne Grand Prix Polski tym razem w Płocku. Obecnie LIDERKI zajmują pierwsze miejsce w cyklu imprez Grand Prix, dlatego warto byłoby zatańczyć w Płocku i utrzymać pozycję lidera. Następnie 24 maja może uda się pojechać na zawody do Sosnowca, zaś 8 czerwca dziewczyny uświetnią swoim tańcem imprezę rowerową, która odbędzie się w Zielonkach – mówiła Katarzyna Gazda przed wyjazdem do Płocka.

18 maja Liderki Cheerleaders wystąpiły na VI Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Cheerleaders w Płocku i są kolejne sukcesy! Dagmara Szablowska i Lena Ebo zajęły I miejsce (dywizja Pom Dance – Duety, kat. Junior Młodszy), Dominika Palimąka i Julia Madej zajęły II miejsce (dywizja Pom Dance- Duety, kat. Junior), Magdalena Kosowska i Ewelina Mosur zajęły V miejsce (dywizja Pom Dance – Duety, kat. Junior Młodszy), „Liderki” z Zielonek zajęły IV miejsce (dywizja Pom Dance w kategorii Junior Młodszy), Zuzanna Frankiewicz i Julia Matanyj zajęły II miejsce (dywizja Cheer Dance, kat. Junior Młodszy).
Gratulujemy!


KB

2liderki

3liderki

4liderki

liderki1

liderki3

liderki5liderki6liderki8

Skip to content