Skip to main content
Drukuj

cd

 

Działający przy Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach chór „Fermata” może od dziś pochwalić się już drugą swoją płytą. Na najnowszym krążku znajdziemy popularne piosenki, do których teksty napisała Agnieszka Osiecka.

Piosenki pachnące jaśminem” to owoc kilkumiesięcznej pracy Anny Roj oraz jej podopiecznych. Przygotowania do płyty rozpoczęły się wiosną zeszłego roku, a latem młodzi muzycy trafili do studia nagraniowego. Efekty ich pracy można usłyszeć na płycie. Znajdziemy tu takie utwory jak „Dobra pogoda na szczęście” czy „Nadzieja – siostra dobrych snów”. Gościnnie wystąpił także Michał Jurkiewicz, który wraz z zespołem Fermata wykonuje utwór „Wieczór na dworcu w Kansan City”.
Wydanie albumu było możliwe dzięki środkom pozyskanym w ramach odpisu 1% podatku na rzecz zespołu „Fermata”, przekazanego za pośrednictwem Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Zielonki.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć działalność zespołu można to zrobić poprzez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zielonki – ofiarując 1% podatku (KRS: 0000048345) lub przesyłając datki na konto stowarzyszenia pamiętając o dopisku: FERMATA.

KB

jasmin2

 

Close Menu
Skip to content