Skip to main content
Drukuj

gminny dzien seniora a

 

23 października w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach odbył się Gminny Dzień Seniora – seniorzy na swoje święto przybyli licznie. Organizatorzy zapewnili występy artystyczne, smaczny poczęstunek i tańce.

Uroczystości rozpoczęła wicedyrektor Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach Katarzyna Żak witając gości w progach CIS/CKPiR. Następnie nadszedł czas na część artystyczną: jako pierwsi zaprezentowali się najmłodsi artyści z Samorządowego Przedszkola w Zielonkach. Zatańczyli humorystyczną scenkę rodzajową z sympatycznymi babuszkami (w tej roli chłopcy) i ich wnuczkami (w tej roli dziewczynki). Dzieci zachęciły seniorów do wspólnej zabawy.
Kolejnym punktem programu był występ chóru Bel Canto pod kierunkiem Wojciecha Karwata. Panie dały popis wokalny, a zaraz po nich przyszedł czas na śpiew Męskiej Scholi Cantorum „Vox” z Zielonek, która zaczęła od pięknego wykonania „Bogarodzicy”, aby przejść do żwawych piosenek i utrzymanych w tonie nostalgiczno – patriotycznym. W finale panowie uraczyli również sporą dawką humoru!
Ostatni występ w programie przypadł w udziale zespołowi Bibiczanie z towarzyszeniem muzyków z Jurajskiej Kapeli Folklorystycznej pod kierownictwem Jana Regulskiego. Zespół przeniósł nas w świat piosenek ludowych o prawdziwej miłości.
Wojciech Karwat zapewnił przednią zabawę na parkiecie w rytm znanych i lubianych przebojów muzycznych, a na sam koniec ostatni goście słuchali muzyki na żywo na dwa akordeony i skrzypce.
Tegoroczny Gminny Dzień Seniora zapewne na długo zapisze się w pamięci.
Sebastian Szczepaniak

Więcej zdjęć: galeria na FB

Opisujemy: zdjęcia przedstawiają uczestników Gminnego Dnia Seniora

gminny dzien seniora 1
gminny dzien seniora
gminny dzień seniora 2
gminny dzień seniora 3
gminny dzien seniora 4
Close Menu
Skip to content