Skip to main content
Drukuj

old new foto policjaCelem projektu, do którego zapraszamy, jest upamiętnienie i zachowanie dziedzictwa gminy Zielonki. Chcemy stworzyć nasz zielonecki wehikuł czasu. Zestawiając stare i nowe zdjęcia budynków i innych charakterystycznych miejsc znajdujących się na terenie naszej gminy powstanie album ukazujący zmiany jakie zaszły na terenie gminy w ciągu kilku, kilkunastu, a czasem nawet kilkudziesięciu lat.

Ponieważ w rodzinnych albumach i zbiorach zdjęć sprzed lat często są zdjęcia, które przedstawiają charakterystyczne obiekty architektoniczne lub krajobrazowe zwracamy się z prośbą o ich udostępnienie. Zdjęcia po zeskanowaniu w CKPiR w Zielonkach będą zwrócone właścicielom. Można je również samodzielnie zeskanować i wysłać je e-mailem na adres: ckpir.zielonki@wp.pl . W tytule maila proszę napisać OLD FOTO. Nadesłane zdjęcia będą poddane obróbce elektronicznej a następnie zostaną zestawione z aktualnym zdjęciem prezentującym ten sam obiekt lub miejsce.
Zdjęcia będą prezentowane na stronie internetowej www.ckpir.zielonki.pl oraz na profilu CKPiR w  Zielonkach na Facebooku, jeśli zebrany materiał na to pozwoli chcielibyśmy rozpowszechnić go również w formie papierowej.W razie pytań proszę o kontakt:

Przemysław Lasoń, Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach
12 665 10 47 w. 26 lub ckpir.zielonki@wp.pl
CKPIR w Zielonkach, ul. ks. J. Michalika 2A.

old new foto policja

 

Skip to content