Skip to main content
Aktualności

850-lecie Bibic – konkurs na logo

Drukuj

Komitet Organizacyjny Obchodów 850 – lecia Bibic ogłosił konkurs na opracowanie projektu graficznego logo „ 850 lecie Bibic”. Bibice to seniorka polskich wsi. W 2016 roku obchodzić będzie swój szacowny Jubileusz. W ciągu roku w Bibicach odbywać się będą imprezy i wydarzenia, które pozwolą „przyszłość z przeszłości czytać”. Wszystkie będą opatrzone wspólnym logiem.

Komitet obchodów zachęca do udziału w konkursie. Wybrany logotyp stanie się identyfikacją graficzną obchodów i będzie wykorzystywany na wszystkich materiałach promocyjnych i informacyjnych związanych z obchodami jubileuszu.

Można zapoznać się z regulaminem konkursu. Logo projektowane powinno zostać wykonane w formacie umożliwiającym zmianę skali i proporcji obrazu bez utraty jakości. Pracę konkursową do prezentacji (w formacie pdf. lub jpg. ) wysyłać należy na adres solectwo.bibice@zielonki.pl do 15 stycznia 2016 roku z tytułem „logo 850 lecie Bibic”. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na wystawie poświęconej Bibicom a wybrane logo stanie się oficjalnym znakiem obchodów.
Red.

Close Menu
Skip to content