Skip to main content
Drukuj

 

metamorfozy_zbiorowe6Piątkowy wieczór 9 marca okazał się wyjątkowy dla dziewięciu pań z gminy Zielonki, które przeszły pod okiem stylistów metamorfozy, zmieniając swój dotychczasowy wizerunek. Tego dnia w CIS w Zielonkach królowały szpilki i zdecydowany makijaż, a rozmawiano głównie o modzie i urodzie. Warto być odważnym –  efekt przemian był piorunujący, przy czym mowa nie tylko o wyglądzie. Nasze kandydatki, w centrum uwagi publiczności i mediów, emanowały energią i blaskiem, zarażały uśmiechem. Ten wieczór udowodnił, że w każdej kobiecie drzemie piękno, które warto częściej pokazywać światu.

 

 

Takie też były założenia głównej organizatorki i pomysłodawczyni imprezy Anety Sum z firmy kosmetycznej „Mary Kay”. – Pomyślałam, że warto zorganizować taką imprezę specjalnie dla kobiet – mieszkam w Zielonkach od 20 lat i jeszcze nie byłam tutaj na takiej uroczystości – mówiła pani Aneta. – Wszystkie chętnie oglądamy programy takie jak „Trinny i Susannah” czy brytyjskiego stylisty Goka, to była nasza inspiracja. Przede wszystkim jednak chciałyśmy pokazać kobietom w Zielonkach, że z odrobiną pracy mogą poprawić swój wygląd i – co więcej  – swoje samopoczucie, a także podbudować poczucie własnej wartości. Nie od dziś wiadomo, że kobieta jest piękna – kiedy czuje się piękna i doceniona – podkreślała pani Sum.
Przygotowania wybranych kandydatek trwały już od 11 rano. Nad perfekcyjnym wyglądem pań pracował cały sztab specjalistów. Makijażem kandydatek zajęły się specjalistki od make-upu i pielęgnacji z firmy „Mary Kay”  – Aneta Sum, Grażyna Baran, Ilona Bukowska. Nad stylizacją fryzur pracował Marcin Miłoś z „Fryzjerni Artystycznej” w Zielonkach wraz z Joanną Puchałą. Stylizacją ubioru zajęła się Justyna Gronkowska. Wszyscy eksperci od wizażu podkreślali, że z Paniami wspaniale się pracowało – Były odważne, nie bały się zmian, chętnie współpracowały – podkreślali zgodnie. – Najbardziej jestem zadowolona z pielęgnacji, po zastosowaniu maseczki moja skóra zyskała jedwabistą gładkość, a na mnie zabieg wpłynął relaksująco – mówiła tuż przed prezentacją pani Agata Talanda, jedna z uczestniczek.  Nowy wizerunek pani Agaty chwalił także mąż i córki.
Punktem kulminacyjnym wieczoru było przejście przez czerwony dywan. Goście podziwiali odmienione Panie, mogąc porównać nowy wizerunek z dawnym wyglądem, zdjęcia Pań sprzed stylizacji były wyświetlane na ekranie. Publiczność nie szczędziła braw odważnym uczestniczkom, wokół błyskały flesze – nie tylko przedstawicieli mediów, ale przede wszystkim zachwyconych mężów, dzieci i przyjaciół. W swoim  odmienionym wyglądzie Panie najbardziej doceniały makijaż, zwłaszcza oczu oraz efekty zabiegów pielęgnacyjnych. Nic dziwnego, że po takiej zachęcie już zgłosiły się nowe kandydatki do kolejnych metamorfoz.
Dla tych pięciu pań portal dla kobiet drogeria.biz ufundował zestawy kosmetyków firmy „Bielenda”. Nie zabrakło także atrakcji dla gości wieczoru – jak perfekcyjnie zadbać o włosy opowiadał Marcin Miłoś, zapraszając przy tym do działającej od 5 lat w Zielonkach „Fryzjerni Artystycznej”, salonu expert firmy „L’oreal”.Był także konkurs z nagrodami, tym razem kosmetykami firmy „Mary Kay”, w tym konkurs na …najwyższe szpilki. – Dzisiaj chciałam, żeby wszystkie panie były na obcasach – mówiła pani Sum. Ponadto każdy uczestnik uroczystości na własnej skórze mógł odczuć dobroczynny wpływ kosmetyków „Mary Kay”, będąc poddanym zabiegowi „satynowe dłonie”.
Nie zabrakło także wzruszeń: – Jak zobaczyłam mamę, to nie mogłam opanować łez wzruszenia – mówiła Agnieszka, córka jednej z uczestniczek – pani Ewy Wiechy.
Imprezę prowadziła wraz z Anetą Sum – Katarzyna Żak z Centrum Kultury w Zielonkach.
Na koniec – wspólne rozmowy nie tylko o stylizacji i kosmetykach. Zaś uroczystość nabrała oprawy bankietu, a to za sprawą cateringu, który zapewnił nowy dzierżawca sali  konferencyjnej i kawiarni w CIS, gdzie 1 kwietnia otwarty zostanie dom weselny, kawiarnia i restauracja „Cafe & Restaurant Carmen”.
Organizatorem tak udanej imprezy była firma „Mary Kay”, Centrum Kultury w Zielonkach i Stowarzyszenie „Zachariasz”. Impreza odbyła się pod patronatem „Dziennika Polskiego” oraz „Radia Alfa”. Zapraszamy do obejrzenia wspaniałych metamorfoz na zdjęciach.

AM

metamorfozy_zbiorowe

Agata_Talanda

Barbara_Juras

Ewa_Wiecha
Halina_Nowak
Irena_Stawiarska
Karolina_Laso
Monika_Kasinska-Baran
Monika_Lupa-Nowak
UrszulaGazda
metamorfozy1
metamorfozy3
metamorfozy4

Metamorfozy5

metamorfozy7
metamorfozy8
metamorfozy9

metamorfozy10

metamorfozy12
metamorfozy13
metamorfozy15
metamorfozy2
 
 
 
 
 


 

Close Menu
Skip to content