Skip to main content
Drukuj

wakacje1

 

Jak ciekawie można spędzić wakacje, nie wyjeżdżając na długo z domu – oczywiście w gminie Zielonki. Dzięki Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, które zaprasza na półkolonie, wycieczki oraz zajęcia świetlicowe, sportowe i plastyczne.

 

Jak co roku w lipcu i sierpniu zapraszamy na nieodpłatne półkolonie organizowane od poniedziałku do piątku w hali sportowej w Zielonkach. Dzieci mogą wziąć udział w zajęciach sportowych, plastycznych, a także spędzić czas podczas wspólnych gier i zabaw zespołowych. 
Organizowane są także jednodniowe wycieczki. O tym w jaki sposób powstają kolory dzieci dowiedziały się podczas spotkania w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, a przy okazji wycieczki do Rabkolandu zwiedziły skansen lokomotyw w Chabówce. Były też wycieczki do Stadniny Koni Huculskich oraz do Benedyktyńskiego Instytutu Kultury na warsztaty powstawania książek. 6 sierpnia dzieci pojadą do fabryki cukierków i zobaczą jak powstają kolorowe i smaczne słodkości. 
Nową, ciekawą propozycją są niedzielne, rodzinne jednodniowe wycieczki. W sierpniu będzie można zobaczyć zamek i park miniatur w Ogrodzieńcu oraz spędzić cały dzień w basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej.
Po szczegóły prosimy kliknąć tutaj oraz zapoznać się z regulaminem. Karta zgłoszenia dostępna: tutaj.
KB

wyjazdy rodzinnezmn

Close Menu
Skip to content