Skip to main content
Drukuj

23 czerwca w hali sportowej odbył się Turniej Tańca. Wzięło w nim udział 128 uczniów Zespołu Szkół w Zielonkach uczęszczających na zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorkę Katarzynę Gazdę.

Młodzi tancerze zaprezentowali po kilka tańców m.in. walca angielskiego i rumbę, było więc kilka godzin świetnej zabawy. Wszyscy uczestnicy turnieju wypadli wspaniale, nic więc dziwnego, iż otrzymali złote medale i pierwsze miejsce w turnieju. Dla licznie zebranej publiczności zaprezentowała się para Dagmara Szablowska i Szymon Pietrzyk, wystąpiły też cheerleaderki z zespołu działającego przy CKPiR, również prowadzonego przez Katarzynę Gazdę, oraz zespół Break Dance, działający pod opieką Kornela Kasprzyka. Jak zapewnia Katarzyna Gazda, na zajęcia z Break Dance dziewczęta i chłopcy będą się mogli zapisać do pana Kornela już od września; będzie też ogłoszony nowy nabór do cheerleaderek.
Organizatorami turnieju byli: Katarzyna Gazda – właścicielka szkoły tańca KAGA Dance wraz z Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji oraz Zespołem Szkół w Zielonkach. Wśród sponsorów imprezy znaleźli się: Drukarnia Narodowa, firmy: Nail SPA, Mak-Art i Sylwia Borek.

5_Taniec

41_tance
47_Tance
92_czirliderki
87_wreczanie

Skip to content