Skip to main content
Drukuj

IMG 3696Od 7 czerwca jeśli chodzi o konkursowe występy orkiestry dętej „Wola” z Woli Zachariaszowskiej to sukces goni sukces, z czego się bardzo cieszymy i gratulujemy.  Tego dnia orkiestra OSP zajęła II miejsce podczas XVIII Wiśnickiej Parady Orkiestr Dętych, która się odbyła w Nowym Wiśniczu. Oznaczało to równocześnie kwalifikację do Małopolskiego Przeglądu Orkiestr „Echo Trombity” w Nowym Sączu.

Zanim jednak wystąpili w Nowym Sączu zagrali podczas 57. Konkursu Orkiestr Dętych Ziemi Krakowskiej połączonego z XVII Małopolskim Konkursem Orkiestr Dętych w Więcławicach. W kategorii orkiestr średnich uplasowali się na pierwszym miejscu. W tej samej kategorii świetnie poszło również drugiej orkiestrze z naszej gminy – orkiestrze Korzkiew, która zajęła miejsce trzecie.
Aż przyszedł czas na oczekiwane „Echo Trombity” czyli XXXVIII Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych, do którego przesłuchania trwały w dniach 19-21 czerwca. Komisja w kategorii orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych przyznała orkiestrze „Wola” trzecie miejsce ex equo z orkiestrami z Tokarni i Rzepiennika Strzyżewskiego.
Gratulujemy sukcesów i czekamy na występ dla rodzimej publiczności.
IO

 

IMG 3696
IMG 3733
IMG 3738
Close Menu
Skip to content