Skip to main content
Aktualności

Ogłoszenie o wyniku przetargu na najem kuchni i kawiarni w CIS

Drukuj

Dyrektor Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach informuje, że w wyniku przetargu pisemnego nieograniczonego na najem lokalu użytkowego znajdującego się w części nieruchomości Centrum Integracji Społecznej położonej na działce 927/88 w miejscowości Zielonki ul. Galicyjska 17A – w pełni wyposażoną kuchnię o powierzchni użytkowej 35 m² wraz z pomieszczeniami dodatkowymi (tj. magazyn produktów o pow. 7 m², odkażalnia jaj i obieralnia warzyw o pow. 5 m², magazyn odpadów o pow. 2 m², pomieszczenie gospodarcze o pow. 2 m², korytarze wewnątrz części kuchennej i zaplecza kuchni o pow. 19 m²),
– kawiarnię o pow. 8 m², zaplecze kawiarni o pow. 6 m² i salę konsumpcyjną o pow. 45 m², razem łączna powierzchnia kawiarni z zapleczem i salą konsumpcyjną wynosi 59 m² stanowiącego własność komunalną Gminy Zielonki został wyłoniony najemca, którym jest: Iwona Knapik.
Przetarg przeprowadzono w dniu 01-03-2012 r., w pomieszczeniu Budynku Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach przy ul.Ks. Jana Michalika 2A w Zielonkach.
W przetargu udział wzięło dwóch uczestników. Cena wywoławcza wynosiła 2000zł netto. Zwycięzca przetargu zaproponował kwotę 2500zł netto za miesiąc najmu przedmiotowego lokalu.

Close Menu
Skip to content