Skip to main content
Drukuj

okładkaPrzygotowaliśmy dla Państwa ostatni numer Wiadomości Lokalnych Gminy Zielonki w tym roku, trudnym dla wszystkich, kiedy to musieliśmy się nauczyć funkcjonować inaczej – w szkole, pracy, domu, rodzinie, wśród przyjaciół i znajomych. Towarzyszyło nam więcej trudnych sytuacji, napięcia. Ten numer gazety jest inny, bo raz pierwszy trafi do Państwa głównie przez internet. Chcieliśmy zdążyć spotkać się z Wami przed świętami.  
W ostatnim w tym roku wydaniu piszemy o gminnych inwestycjach, wydarzeniach, które się ostatnio odbywają głównie on-line, jest też kącik historyczny. Znajdziecie też Państwo bieżące informacje o ważnych dla mieszkańców sprawach, tym podatkach i opłatach za odpady. Chwalimy się sukcesem – po raz pierwszy zdobyliśmy pierwsze miejsce w rankingu gmin Małopolski, który na podstawie obiektywnych danych GUS ocenia wszystkie gminy naszego województwa.
Życzymy Czytelnikom dobrych Świąt, pełnych odpoczynku i bliskości, i oby w nowym roku udało nam się powrócić do spotkań w większym gronie.

Close Menu
Skip to content