Skip to main content
Drukuj

03.12mosliderki


Wczesna wiosna okazała się dla zespołu cheerleaderek trenujących w Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach obfita w zmagania sportowe, i na poziomie województwa i ogólnopolskim.

Końcówka marca była dla Liderek bardzo pracowita. Już 19 marca wystąpiły w eliminacjach powiatu krakowskiego ziemskiego do XXV Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2012”, które odbyły się w Mogilanach i wyjechały z wyróżnieniem w kategorii tanecznej. W pokazach wzięły udział Liderki, Mini Liderki i duet z naszej gminy. Walczyły w gronie 12 grup.

25 marca Liderki wzięły udział w XV Mistrzostwach Polski Cheerleaders 2012 w Jezierzycach, gdzie otrzymały wyróżnienie dla całego zespołu i osobne wyróżnienie dla duetu Karolina Siwek i Agnieszka Bućwińska.

Kilka dni później 31 marca podczas Gdyńskiego Festiwalu Cheerleaders pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni i Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders Liderki w kategorii Junior Młodszy zdobyły V miejsce.  

Poniżej składy poszczególnych formacji, które trenują pod okiem instruktor Katarzyny Gazdy.

LIDERKI: Gabriela Gołda, Dominika Palimąka, Magdalena Kosowska, Dagmara Szablowska, Ewelina Mosur, Julia Dragosz, Weronika Łysek, Julia Matanyj, Gabriela Górak, Wiktoria Grochal.

MINI LIDERKI: Katarzyna Gaździńska, Gabriela Chmielecka, Zuzanna Chmielecka, Karolina Vuletić, Sylwia Seweryn, Amelia Kapel, Patrycja Prochal, Paulina Adamska, Julia Niewidziajło, Zuzanna Trela, Zosia Jedlińska, Ilona Drobniak,

Zieloneckim cheerleaderkom gratulujemy, tak trzymać!

CKPiR03.12bliderki

03.12dliderki

03.12liderki

 

span style=tr

Skip to content