Skip to main content
Drukuj

16 czerwca grupy dziecięce zespołu Fermata zakończyły kolejny rok szkolny, podczas którego zgłębiały tajniki śpiewu. Podczas przedstawienia „Kabaret na jednej nodze” prezentowane były krótkie scenki przeplatane śpiewem. Po występie wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Następnie wicedyrektor CKPiR w Zielonkach – Katarzyna Żak złożyła podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pracę młodej Fermaty oraz życzyła udanych wakacji.

– To był rok ciężkiej pracy, ale widać tego efekty – mówiła Anna Roj, kierownik zespołu Fermata. – Pełna sala jest tego najlepszym wyznacznikiem. To bardzo ważne, aby od najmłodszych lat występować, oswajać się z publicznością i prezentować to, co się wypracowało. Mam nadzieję, że zobaczymy się w tym samym składzie w przyszłym roku szkolnym – podsumowała.

Kilka dni później, 20 czerwca dzieci świętowały zakończenie roku podczas pikniku integracyjnego w Folwarku Kultura w Owczarach (filii CKPiR). Podczas spotkania uczestnicy przebierali się za postacie ze swoich ulubionych bajek. Można było wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

Organizatorem pikniku był zespół Fermata oraz Stowarzyszenie Fermata.

MS

fot. Katarzyna Żak

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć.

Skip to content