Skip to main content
Drukuj

konkurs recytatorskiMłodzież z gminy Zielonki wzięła wczoraj udział w konkursie recytatorskim. Spośród 75 uczestników przesłuchań jury wyłoniło zwycięzców, którzy wezmą udział w konkursie powiatowym 23 marca w Mogilanach. Wyniki: str1, str2, str3, str4str5.

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „PRZESTRZEŃ” ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w eliminacjach powiatowych 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 23 marca 2018 w dworze w Mogilanach przy ul. Rynek 3. Rozpoczynamy o godz. 9.30.
Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń można pobrać ze strony internetowej Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „PRZESTRZEŃ” www.przestrzen.info.pl oraz www.tkt.art.pl.
Karty zgłoszeń i protokół z eliminacji gminnych prosimy przesyłać na adres mailowy: estera.jankowska@przestrzen.info.pl w terminie do 16 marca. Kolejność recytacji wykonawców z poszczególnych gmin powiatu krakowskiego zostanie zamieszczona na FB oraz stronie internetowej Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „PRZESTRZEŃ” do 21 marca.
W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z koordynatorem wydarzenia, Panią Esterą Jankowską, w godz. od 15:00-19:00, tel. 504 319 191, e-mail: estera.jankowska@przestrzen.info.pl

Close Menu
Skip to content