Skip to main content
Drukuj

1IMG 4654W sobotę 11 września otworzyliśmy dla Was Folwark Kultura w Owczarach – nową filię Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. W ogrodzie czekały na Was: zumba, taniec dla dzieci, warsztaty: plastyczne, ekologiczno-artystyczne, rysunku; animacje z chustą i zabawy integracyjne oraz warsztaty z prelekcją dotyczącą potrzeby ochrony powietrza i warsztaty nt. bezpieczeństwa podczas górskich wycieczek; a na finał festiwal kolorów.

W budynku witaliśmy Was w trzech salach: w Powitalni – wkrótce miejscu spotkań, gdzie odbyły się warsztaty dla rodziców; w Sali Muzycznej, gdzie najmłodsi uczestniczyli w próbie MiniFermaty, a nieco starsi w warsztatach gitarowych; w Sali Sportowej, gdzie były pokazowe zajęcia: gimnastyka dla mamy i smyka; dla maluchów – balet z elementami tańca ludowego oraz zajęcia umuzykalniające muzyka smyka; a także zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży.

Oprowadzaliśmy Was po nowym wnętrzu, wszak zmieniamy się dla Was! Słuchaliśmy Waszych pomysłów na rozwój nowego miejsca na kulturalnej mapie naszej gminy i prosiliśmy o wypełnienie ankiety, w której odpowiadaliście na pytania co chcecie w Folwarku Kultura z nami robić.

Harmonogram zajęć w Folwarku Kultura chcemy mieć gotowy do 20 września, wówczas będzie można zapisywać się na zajęcia cykliczne. Ruszymy z nimi od początku października.

Dziękujemy Wam wszystkim za obecność! Szacujemy, że przybyło ok. 250 gości w każdym wieku, z gminy Zielonki i nie tylko. Byli z nami też przewodniczący Rady Gminy Zielonki Mirosław Golanko i wiceprzewodnicząca Marzena Gadzik-Wójcik oraz radna gminy Zielonki Joanna Kwaśny. Było nam niezwykle miło gościć Was w progach Folwarku Kultura w Owczarach!

1IMG 4654
2DSC00010
3IMG 4226
5bIMG 3822
5IMG 3987
6IMG 4048
6IMG 4277
7IMG 4155
IMG 4914
Close Menu
Skip to content