Skip to main content
Print Friendly, PDF & Email

P4060076mos2

Tyczyn okazał się jeszcze szczęśliwszy od Leszna. Zieloneckie cheerleaderki; po mistrzostwach Polski, o których niedawno pisaliśmy; w turnieju z cyklu Grand Prix Polski o Puchar Burmistrza Miasta Tyczyna 2013 zdobyły laury w pięciu kategoriach w ramach dywizji POM DANCE, wśród nich były trzy zwycięstwa.

I tak w kategorii duety wśród juniorów młodszych Madzia Kosowska i Dagmara Szablowska zdobyły I miejsce, a Julka Dragosz i Gabrysia Górak – II miejsce; w kategorii duety junior Dominika Palimąka i Gabrysia Gołda – I miejsce; w kategorii duety senior Aga Bućwińska i Kasia Gazda – I miejsce. Jako zespół wśród juniorów młodszych zespół Liderki uplasował się na miejscu trzecim.
W sumie w zawodach 6 kwietnia udział wzięło około 30 zespołów, co dało liczbę blisko 300 zawodniczek z południowej i centralnej Polski.
Jurorzy oceniali m.in. efektowne elementy akrobatyczne i baletowe, style taneczne, technikę, ekspresję ruchów, stroje, synchronizację i … umiejętność dopingowania.
Gratulujemy i nie ustajemy trzymać kciuki za dziewczyny w kolejnych zawodach, na które się wybierają, tym razem do Gdyni.