Skip to main content
Drukuj

plakat_orkiestry__2_ok_2011_maly

 

VI Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych, w którym wystąpi siedem orkiestr, w tym jedna z Chorwacji, odbędzie się w Zielonkach w niedzielę 4 września od godziny 15.00. Miejsce to Park Wiejski przy ul. Galicyjskiej. Serdecznie zapraszamy!

 

 


Powiat krakowski reprezentować będą orkiestry z Zabierzowa, Zielonek, Woli Zachariaszowskiej i Korzkwi; wystąpią też orkiestra „Echo Gór” z Kasiny Wielkiej (gmina Mszana Dolna) oraz orkiestra z Głębowic (gmina Osiek).
Zespoły które zaprezentują się tego dnia w Zielonkach są o różnych stażu, ale łączy je jedno – wysoki poziom, czego dowodem są nagrody zdobyte na rozmaitych konkurach.  Każda z orkiestr zagra po trzy utwory; będą nie tylko marsze, ale i muzyka rozrywkowa: filmowa i latynoamerykańska. Goście z Chorwacji – Orkiestra Hrvatsko-Kulturno Umjetničko Druzštvo „Żelljezničar” z Zagrzebia – dadzą natomiast około 20-minutowy koncert muzyki bałkańskiej.  Na koniec muzycznego spotkania – już tradycyjnie – wszystkie orkiestry zagrają razem.  A przecież wiemy, jaka z orkiestrach dętych jest siła…
Serdecznie zapraszamy!
Dojazd z Krakowa do Zielonek z pętli na Krowodrzy Górce autobusami MPK nr 207, 227, 237, 267, 297 do centrum Zielonek (Urząd Gminy) lub 287 do pętli zlokalizowanej  w Zielonkach –Marszowcu. Możliwy też dojazd busami jadącymi z Nowego Kleparza w kierunku Skały. Z centrum Zielonek około 5-minutowy spacer do Parku Wiejskiego ul. Galicyjską. Dla przybywających własnymi samochodami jest do dyspozycji duży parking zlokalizowany bezpośrednio obok parku.

 

plakat_orkiestry__2_ok_2011_maly2

 

 

 

Close Menu
Skip to content