Skip to main content
Print Friendly, PDF & Email

P4210077Dyplomów i nagród przybywa zespołowi cheerleaders trenującemu pod okiem Katarzyny Gazdy przy CKPiR w Zielonkach. Dopiero co pisaliśmy o pracowitej wiośnie dziewczyn, a tu znowu z przyjemnością informujemy o kolejnych zawodach, w których doceniono ich umiejętności.

21 kwietnia w zawodach Grand Prix Polski w Tyczynie duet Gabriela Gołda i Dominika Palimąka zadebiutował udanie w kategorii junior młodszy w dywizji pom dance zajmując I miejsce. Karolina Siwek i Agnieszka Bućwińska w kategorii senior w dywizji cheer dance zajęły VI miejsce. Wśród zespołów Liderki uplasowały się na miejscu IV, Mini Liderki na miejscu II.
W sobotę 12 maja dziewczyny zaprezentowały się na XI Wiosennym Turnieju Tańca Disco&Cheerleaders w Kielcach. Duet Gabriela i Dominika zdobył II miejsce. Liderki uplasowały się na VI miejscu, a Mini Liderki osiągnęły półfinał w tej tanecznej i sportowej rywalizacji.
16 maja w Raciborowicach odbył się „CHEER GIRLS 2012 WIBO edition”, OTWARTY powiatowy turniej zespołów cheerleaders. Mini Liderki doszły do półfinału, a jedna z nich – Zosia Jedlińska, zdobyła tytuł super cheer girl w kategorii najmłodszej. Liderki w finale zajęły miejsce IV.
Umiejętności i ciężką pracę Liderek doceniono 26 maja w Sosnowcu, na XI Mistrzostwach Sosnowca Szkolnych Zespołów Cheerleaders, dziewczęta otrzymały I lokatę.
Poniżej składy poszczególnych formacji: LIDERKI: Gabriela Gołda, Dominika Palimąka, Magdalena Kosowska, Dagmara Szablowska, Ewelina Mosur, Julia Dragosz, Weronika Łysek, Julia Matanyj, Gabriela Górak, Wiktoria Prochal, Patrycja Prochal, Lena Ebo.
LIDERKI DUETY: Karolina Siwek i Agnieszka Bućwińska, Gabriela Gołda i Dominika Palimąka
MINI LIDERKI: Katarzyna Gaździńska, Gabriela Chmielecka, Zuzanna Chmielecka, Karolina Vuletić, Sylwia Seweryn, Amelia Kapel, Paulina Adamska, Julia Niewidziajło, Zuzanna Trela, Zosia Jedlińska, Ilona Drobniak, Marlena Drobniak, Angelika Szlachta, Zuzanna Kujawiak, Adrian Adamski, Joanna Książek, Sylwia Cała, Maja Witek, Anna Kaczmarczyk Anna Juras.