Skip to main content
Drukuj

garlica„W zdrowym ciele – zdrowy duch!” – pod tym hasłem, już w najbliższą sobotę 8 września, odbędzie się piknik na sportowo w Garlicy Duchownej!  To trzecia i zarazem ostatnia tego lata impreza integrująca trzy sąsiadujące miejscowości: Garlicę Duchowną, Garliczkę oraz Wolę Zachariaszowską.
W programie: zmagania sportowe między sołectwami, konkurencje rodzinne z nagrodami, mecz w którym zmierzą się Siła Woli, Moc Garliczki i Duch Garlicy, a także mnóstwo atrakcji dla najmłodszych –  plac zabaw, dmuchańce, bungee run, malowanie twarzy, bańki mydlane, wata cukrowa, popcorn. W bufecie – każdy łasuch znajdzie coś dla siebie – domowe wypieki, pyszne pierogi, dania regionalne i z grilla, a po zmroku – zabawa z zespołem Sensi. Impreza jest realizowana w ramach projektu „Wsi spokojna, wsi wesoła – Siła Woli, Moc Garliczki i Duch Garlicy – rękodzieło, warsztaty rzemiosła, malarstwa i kulinariów, zapomniane zajęcia i zawody, promocja lokalnej twórczości, integracja ekologiczna 3 Sołectw Gminy Zielonki”, na którą dofinansowanie otrzymało Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zielonki w ramach konkursu grantowego woj. małopolskiego „Małopolska – czas na wieś”
Koordynatorem projektu jest Jarosław Raźny – członek rady sołeckiej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Zachariaszowskiej.

Skip to content