Skip to main content
Drukuj

 

P1292463-129 stycznia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się uroczysty koncert „Perły Powiatu… Nie zapomnisz mnie”, w którym wystąpili młodzi artyści, laureaci festiwali i przeglądów muzycznych z powiatu krakowskiego, wśród nich Ola Medyńska, solistka „Fermaty”, podopieczna Anny Roj z Centrum Kultury w Zielonkach. Do 1 czerwca 2012 trwa plebiscyt na najlepszego solistę koncertu – prosimy o oddawanie głosów na Olę Medyńską, laureatkę śledzika samorządowego 2012, która zaśpiewała podczas gali utwór „To ostatnia niedziela”. Aby obejrzeć koncert i zagłosować zapraszamy na stronę itv.powiat.krakow.pl.

 

 

Podczas koncertu, zorganizowanego przez Biuro Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Krakowie, wokaliści w strojach z lat 20. i 30. śpiewali wielkie przeboje tamtych lat, takie jak Ach, te baby, Zimny drań, Miłość ci wszystko wybaczy czy Sex appeal. Olę Medyńską usłyszeliśmy w piosence Ta ostatnia niedziela. Młodym artystom akompaniował Robert Budzyń z zespołem. Zagrała też orkiestra dęta „Wieniawa” pod batutą Jarosława Ignaszaka.
Pierwsza część koncertu zakończyła piosenka finałowa Już nie zapomnisz mnie, w której zaśpiewali wokaliści oraz instruktorzy, którzy przygotowywali ich do występów, wśród nich Anna Roj. W drugiej części gali wystąpił znany krakowski śpiewak Jacek Wójcicki. Koncert oglądało ponad tysiąc widzów!
AM

_DSC4057-1

P1292454-2

P1292459-1

_DSC4036-1
P1292849-1
Skip to content