Skip to main content
Drukuj

DSC_0005
 Centrum Integracji Społecznej przy ulicy Galicyjskiej 17A to nowoczesny kompleks budynków, duma Zielonek. Główny budynek CIS jest wyjątkowym miejscem, służącym integracji mieszkańców nie tylko naszej miejscowości, ale całej gminy. To tutaj, w dwóch wytwornych, klimatyzowanych salach odbywa się większość prestiżowych imprez, które organizuje Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół, takich jak wystawy, rozdania nagród, turnieje szachowe, koncerty, Złote Gody, ale także prywatne przyjęcia, bankiety, konferencje i wesela.

 

 

 

 

Kawiarnia Carmen to kameralna kawiarenka umiejscowiona na parterze budynku CIS, posiadająca także duże zaplecze restauracyjne z kuchnią, obsługujące zarówno indywidualnych gości, jak i duże przyjęcia, w tym także wesela. Zapraszamy również na stronę internetową kawiarni: carmenrestaurant.pl

 

Na stronie więcej informacji na temat wynajęcia sal i zamówienia cateringu. Telefon: 509 340 198 lub 519 463 080.DSCN6829

 

 

Na pierwszym piętrze głównego budynku Centrum Integracji Społecznej mieści się sala plastyczna z pokojem dla instruktorów, biblioteka z czytelnią, sala komputerowa. W tej części zielonecki oddział biblioteki organizuje wystawy prac artystycznych.


Budynek CIS mieści także siedzibę Ochotniczej Straży Pożarnej, Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, centrum zarządzania kryzysowego, sołectwa zieloneckiego, zaś obok znajdują się budynki mieszczące siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego.


CIS położony jest w pięknym otoczeniu Parku Wiejskiego, stanowiącego zieloną oazę naszej miejscowości. Tutaj też organizowane są różne imprezy plenerowe, koncerty, festyny, pikniki. Jest to także ulubione miejsce spacerowe i rekreacyjne mieszkańców naszej gminy. Są tu liczne alejki świetnie nadające się do jazdy na łyżworolkach, deskorolkach czy też rowerach. Z pagórka widokowego podziwiać można panoramę Zielonek i Krakowa. Jest tutaj także plac zabaw dla dzieci i boisko.

 

Obraz_4
sylwester_06
komunia_2011_2
wesele_kwiecien_2011_07
wesele_kwiecien_2011_003
Obraz_314
park_wiejski_pusty
park_wiejski_ludzie
park_wiejski_ludzie2

piosenka16.05_-__kolor_wygrywa

DSC_0021

12.05zlote_gody8

12.05zlote_gody5

6+

DSC_0095

 
 
 
 
 
 

 

 

Close Menu
Skip to content