Skip to main content
Drukuj

AS3Wplakat wersja ostatecznaSwingujący saksofon, góralska trombita, afrykańskie bębny, hinduskie bharatanatyam, tybetańskie mandale i malarski action painting to tylko niektóre z propozycji, które czekają na seniorów jesienią w Centrum Aktywnego Seniora w Zielonkach. Wszystko za sprawą Fundacji ARTica, która dzięki dotacji Województwa Małopolskiego oraz Gminy Zielonki zaprasza wszystkich seniorów do udziału w Akademii Sztuk Trzeciego Wieku. Spotkania Akademii Sztuk Trzeciego Wieku odbywać się będą w każdy wtorek od 25 września do 13 listopada (10 spotkań) o godz. 17:00 w siedzibie Centrum Aktywnego Seniora przy ul. Krakowskie Przedmieście 112. Udział w Akademii Sztuk Trzeciego Wieku jest bezpłatny.

Poznajmy harmonogram:
25.09 – Ale jazz! – rozbujane muzyczne podróżowanie
2.10 – Na góralską nutę – Góry, pasterze i śpiew
9.10  – Malarstwo akcji, czyli action painting z Jacksonem Pollockiem
16.10 – wycieczka Szlakiem Krakowskiego Street Artu
23.10 – Gospel- radość śpiewania
30.10 –  Hinduskie Bharatanatyam
6.11 – Tybetańskie mandale
13.11 – Warsztaty finałowe – niespodzianka
Każdego tygodnia wybierzemy się na spotkanie z inną dziedziną kultury i sztuki, będzie naprawdę różnorodnie – nie zabraknie ani muzyki, ani tańca, ani malarstwa, ani nawet wycieczki. Na uczestników Akademii czekają doskonali artyści, którzy prócz prezentacji własnych umiejętności zapraszają do aktywnego uczestnictwa w przyjaznej i luźnej atmosferze, zapewniając jednocześnie wysoki poziom spotkania – zapowiada Ligia Jaszczewska- pomysłodawczyni i koordynatorka projektu.
Szczegółowy program i pełen opis warsztatów dostępny jest na stronie www.artica.org.pl/akademiasztuktrzeciegowieku. Informacje będą też pojawiać się na FB fundacji www.facebook.com/FundacjaARTica. Zaglądajcie tam, by być na bieżąco!

Close Menu
Skip to content